BORDSTEL, forgyldt, 20. århundrede.

212932. BORDSTEL, forgyldt, 20. århundrede.

Med træplade med tryk forestillende Moses og stentavlerne.
Indvendige mål 66,5 x 55,5 cm Ydre mål 86 x 75,5 cm.

Mindre slitage og farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage og farvetab.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 746