MADGRUPPE, 5 dele, begyndelsen af det 20. århundrede.

21285. MADGRUPPE, 5 dele, begyndelsen af det 20. århundrede.

Bl a ek. Fire stole og bord med glasplade. Bord med dekoration af kobber. Diam 107, højde 79 cm.

Finerskader og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Finerskader og slitage.

Antal besøg: 994