KAPTAJNSKYSTE, træ, med æske, 1700-tallet.

212695. KAPTAJNSKYSTE, træ, med æske, 1700-tallet.

Højde 84 cm.
Længde 109 cm.
Bredde 56 cm.

Mangler låseboks.
Defekt rebhåndtag.
Fejl og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 84 cm.
Længde 109 cm.
Bredde 56 cm.

Mangler låseboks.
Defekt rebhåndtag.
Fejl og slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 837