ARTHUR GEORGE WATTS. Akvarel.

ARTHUR GEORGE WATTS. Akvarel.
2126022. ARTHUR GEORGE WATTS. Akvarel.

Landskab med får. Underskrevet. 25x51 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 592