STOL, stuehus rokoko, 1800-tallet.

2125982. STOL, stuehus rokoko, 1800-tallet.

Færdig Totalhøjde ca 98 cm Sædehøjde ca 48 cm.

Brugsslitage, ridser & mærker Senere istandsat og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 683