YNGVE HULLING. Pastel, signeret og dateret 13.

212596. YNGVE HULLING. Pastel, signeret og dateret 13.

Født i Kimstad, Östergötland 1897. Ca. 42x35 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.719