CARIN THAM. Olie på Panel, signeret og dateret 44.

212591. CARIN THAM. Olie på Panel, signeret og dateret 44.

Stilleben. Ca. 63x55 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben. Ca. 63x55 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.760