BOGREASE, birketipstil, 20. århundrede.

212505. BOGREASE, birketipstil, 20. århundrede.

Reol med tre låger og skuffe Længde 163, bredde 36, højde 136 cm.

Der mangler små ridser og et nøglehulsbeslag.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 997