TRÆV VIOLIN SK STUM VIOLIN.

TRÆV VIOLIN SK STUM VIOLIN.
2125005. TRÆV VIOLIN SK STUM VIOLIN.

Dateret 1938 i romertal og med runer, mahogni, længde ca 60 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 723