LÅGVASE, Goldimari, Japan. 20. århundrede.

212498. LÅGVASE, Goldimari, Japan. 20. århundrede.

Polykrom maleri, gulddekoration. Højde: 25 cm; Bredde: 18 cm.

Uglaseret bund med brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uglaseret bund med brugsspor.

HannoVerum
Antal besøg: 1.354