POSTSKAB, barokstil, 20. århundrede.

212281. POSTSKAB, barokstil, 20. århundrede.

Egetræ. Et par låger og en skuffe. Udskåret indretning. Længde 130, bredde 54, højde 170 cm.

Dekorationsskader og Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.139