Kakkelovn, messing, Jernström & Ericsson, Esilstuna.

2120935. Kakkelovn, messing, Jernström & Ericsson, Esilstuna.

Højde 33 cm Bredde 28,5 cm.

Brugsslitage. Farvepletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 33 cm Bredde 28,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 281