211920. BESTIKSERVICE, "Arvesölv no. 6", Hans Hansen, 51 dele, sølv. Vægt (inklusiv stålklinge) ca 2090g.
12 skeskeer 12 Madgafler 10 Kaffeskeer 12 Dessertgafler Sauceske, ca 23cm 2 skeskeer, ca 15 og 18cm 2 Kagespader.
Brugsslitage. Mindre ridser. Håndtaget på sauceskeen og kagespaderne sidder løst.