BULKRUKOR, 4 stk., Messing, 18/1900 tallet.

211897. BULKRUKOR, 4 stk., Messing, 18/1900 tallet.

2 mærket Skultuna Højde 21 - 29 cm.

mindre buler, ridser, alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 841