DIVERSE, herunder Italien, Sverige og Danmark 20. århundrede.

211876. DIVERSE, herunder Italien, Sverige og Danmark 20. århundrede.

Lampefødder, et par, alabast, højde ca. 40 cm.
Skål, keramik, signeret CUB, Danmark mm.

Enkelte Kantstødt og krakeleringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 705