SOFIA NILSSON. VASER, TRE STK, GLASERT STENStøj.

2118711. SOFIA NILSSON. VASER, TRE STK, GLASERT STENStøj.

Signeret og dateret 1980'erne, højde 17,5-25,5 cm.

En med munddele.

Få foretaget en gratis vurdering!

En med munddele.

Antal besøg: 522