SIDEBORD i rokokostil. 20. århundrede.

211860. SIDEBORD i rokokostil. 20. århundrede.

Sybord med blødt buede ben, dekoreret skuffe med 7 rum med låg og åbent rum Højde 75,5 cm Bredde 60,5 cm Dybde 40,5 cm.

Brugstilstand, ridser, afslag, bortkomst Låsen virker ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.416