MOGENS LEANDER. IKON, patineret metal, signeret.

2117189. MOGENS LEANDER. IKON, patineret metal, signeret.

22,5 x 5,5 x 22,2 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

22,5 x 5,5 x 22,2 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.423