ULLA OLSSON. Akvarel, signeret.

2114939. ULLA OLSSON. Akvarel, signeret.

Mål på billedfladen ca 42 x 18 cm Rammemål ca 59 x 33 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 993