VAS og skål, flinttøj, "luster ware", Crown Devon og Carlton ware, England, 1800-/1900-tallet.

211404. VAS og skål, flinttøj, "luster ware", Crown Devon og Carlton ware, England, 1800-/1900-tallet.

Rød med forgyldt dekor. Højde 21 cm og diameter 16 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 994