OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Påskliljor i vas, olja på duk.

2113280. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Påskliljor i vas, olja på duk.

52x27 cm
64x40 cm.

Smuts, krackelyr.

Få foretaget en gratis vurdering!

52x27 cm
64x40 cm.

Smuts, krackelyr.

Antal besøg: 896