DAMES DESKTOP, mahogni/marquetry med bronze, ropkoko stil.

211298. DAMES DESKTOP, mahogni/marquetry med bronze, ropkoko stil.

20. århundrede, længde 91, bredde 54, højde 73 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 939