Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Kunst
Malerie
FRITZ HÖGBERG. "Anticoli Coppado juni -23". Oliemaleri på lærred. Panel på panel. Signeret og dateret 23.
21124. FRITZ HÖGBERG. "Anticoli Coppado juni -23". Oliemaleri på lærred. Panel på panel. Signeret og dateret 23.
30 x 28 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
30 x 28 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
1.050