Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Kunst
Malerie
CECIL JACK KEATS. Plads med frugt- og blomsterbutik, Gent. Akvarel på papir. Underskrevet. Slutningen af det 19. århundrede.
21123. CECIL JACK KEATS. Plads med frugt- og blomsterbutik, Gent. Akvarel på papir. Underskrevet. Slutningen af det 19. århundrede.
50 x 32 cm.
Vis hele teksten
Skader på rammen.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
50 x 32 cm.
Vis hele teksten
Skader på rammen.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
1.397