ERIC JOHANSSON. Olie på Panel, "Lake Lugano", signeret.

211060. ERIC JOHANSSON. Olie på Panel, "Lake Lugano", signeret.

49 x 49 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

49 x 49 cm.

Ingen anmærkninger.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.464