PABLO PICASSO. EFTER. PABLO PICASSO. Efter. Mand med krave ("Man with Ruff"), signeret Picasso i printet, Grave. Lith. MOURLOT IMP, farvelitografi, 1973, nummereret 981/2000, trykt på Arches-papir.
2109142. PABLO PICASSO. EFTER. PABLO PICASSO. Efter. Mand med krave ("Man with Ruff"), signeret Picasso i printet, Grave. Lith. MOURLOT IMP, farvelitografi, 1973, nummereret 981/2000, trykt på Arches-papir.