PABLO PICASSO. EFTER. PABLO PICASSO. Efter. Mand med krave ("Man with Ruff"), signeret Picasso i printet, Grave. Lith. MOURLOT IMP, farvelitografi, 1973, nummereret 981/2000, trykt på Arches-papir.

2109142. PABLO PICASSO. EFTER. PABLO PICASSO. Efter. Mand med krave ("Man with Ruff"), signeret Picasso i printet, Grave. Lith. MOURLOT IMP, farvelitografi, 1973, nummereret 981/2000, trykt på Arches-papir.

Plademål ca 68x50 cm.

Mindre ridsemærke.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

Plademål ca 68x50 cm.

Mindre ridsemærke.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besøg: 391