HÅNDSPEJL i messing. De første årtier af det 20. århundrede.

210912. HÅNDSPEJL i messing. De første årtier af det 20. århundrede.

Håndholdt spejl i rigt udskåret dekoration med rygrelief af roser Højde 29 cm Spejlflade, diameter 13 cm.

Brugsslitage med oxidation på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.604