AUTOGRAF og MAGASINER, 4 dele, "Ingo" Ingemar Johansson.

210436. AUTOGRAF og MAGASINER, 4 dele, "Ingo" Ingemar Johansson.

Alll Sport, 3 st Se. Signeret foto, mål 18 x 13 xm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.297