BUREAU.

BUREAU.
2104081. BUREAU.

Højde ca 100 cm.
Længde ca 87 cm.
Bredde ca 43 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, øverste skuffe knaster, mangler nøgle.

Få foretaget en gratis vurdering!
2104081. BUREAU.

Højde ca 100 cm.
Længde ca 87 cm.
Bredde ca 43 cm.

Antal besøg: 843