BARSKAB, i form af en tønde.

BARSKAB, i form af en tønde.
2103999. BARSKAB, i form af en tønde.

Højde ca 100 cm.
Længde ca 56 cm.
Bredde ca 35 cm.

Brugsslitage, mindre ridser 2 hjul løse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 100 cm.
Længde ca 56 cm.
Bredde ca 35 cm.

Antal besøg: 537