OLE JUUL. Kystbillede, olie på Panel, monogram signeret.

210252. OLE JUUL. Kystbillede, olie på Panel, monogram signeret.

35 x 28 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

35 x 28 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.237