LASSE ÅBERG. Collage med Mickey Mouse, farvelitografi, signeret.

210247. LASSE ÅBERG. Collage med Mickey Mouse, farvelitografi, signeret.

13/90, bladmål 122 x 87 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lasse Åberg (Født 1940)

Få foretaget en gratis vurdering!

13/90, bladmål 122 x 87 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lasse Åberg (Født 1940)

Antal besøg: 1.312