JOHN CARLSON. olie på Panel, signeret.

21005. JOHN CARLSON. olie på Panel, signeret.

Ifølge oplysninger motiv af et hus ved Bällstaån. 46 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

John Carlson (1896–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

John Carlson (1896–1979)

Antal besøg: 1.547