SAMME KNIVE / LAPPEKNIVE 3 stk.

2097924. SAMME KNIVE / LAPPEKNIVE 3 stk.

længde inklusive bælg 7 og 28 cm i den længere kniv er der en ekstra miniature kniv i læderdelen af bælgen.

Brugsslitage, graveret og dateret på poden, skade på skaftet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 759