VRIL, birk, 20. århundrede.

VRIL, birk, 20. århundrede.
2097194. VRIL, birk, 20. århundrede.

Hjerteformet. Dimensioner ca. 18x18 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.090