HAL MØBLER og jacaranda. 1970'erne.

209659. HAL MØBLER og jacaranda. 1970'erne.

Hall bureau i jacaranda finer med to skuffer Højde 43,5 cm Længde 86 cm Dybde 40 cm En skuffe bund mærket Sverige.

Brugsslitage med ridser Stødmærke på forkant Lille vandmærke top Afvisning bagkant Ridser på ben.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 996