GÖSTA EMMING. Olie på Panel, 2 stk, signeret.

209461. GÖSTA EMMING. Olie på Panel, 2 stk, signeret.

Stilleben. Ca. 17x23 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben. Ca. 17x23 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.946