JOSÉ BASCONES. En ung kvinde.

JOSÉ BASCONES. En ung kvinde.
2094463. JOSÉ BASCONES. En ung kvinde.

Olie på lærred Signeret og dateret 1980 73x60 cm.

Lidt løst stof. Lille skade. Sølv træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.304