KANDE og SKE, sølv, Mexico, 20. århundrede.

20944. KANDE og SKE, sølv, Mexico, 20. århundrede.

Træhåndtag. Kande, højde 14 cm. Ske, længde 20 cm. Samlet vægt 480 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.057