Kommode, sengustaviansk første halvdel af 1800-tallet.

209178. Kommode, sengustaviansk første halvdel af 1800-tallet.

Ca. længde 107, bredde 55, højde 93 cm.

Slitage, skader, beslag mangler.
æske med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

æske med skader.

Antal besøg: 634