DRIKKEVOGN.

DRIKKEVOGN.
2091009. DRIKKEVOGN.

Højde ca 62 cm.
Længde ca 66 cm.

Brugsslitage , ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!
2091009. DRIKKEVOGN.

Højde ca 62 cm.
Længde ca 66 cm.

Antal besøg: 551