KUNSTLITERATUR, 6 dlr, Design.

2090848. KUNSTLITERATUR, 6 dlr, Design.

1 stk Bruno Mathsson, Carl Christiansson, 1992 1 stk John Kandell, Gunilla Lundahl, 1992 1 stk Svensk Designer, Carolina Söderholm, 2005 1 stk Carl Malmsten, Anna Greta Wahlberg, 1988 1 stk Produktkatalog, Cassina, Silverbergs Malmö 1988 1 stk DESIGN , 20th Century Pioneers, Penny Sparke, 1999.

God stand, lidt Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand, lidt Brugsslitage.

Antal besøg: 803