Fodskammel 'Gris', læder.

Fodskammel 'Gris', læder.
2090341. Fodskammel 'Gris', læder.

Fodskammel 'Gris', læder, mål ca.: H. 35 cm, B. 62 cm, D. 25 cm.

Aldersrelateret stand med brugsspor, enkelte ridser, sømmene åbner sig nogle steder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.134