HELGE HÖGBOM. Olie på Panel. Nøgenstudie. Signeret Högbom.

208927. HELGE HÖGBOM. Olie på Panel. Nøgenstudie. Signeret Högbom.

58x35 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Helge Högbom (1910–1966)

Få foretaget en gratis vurdering!

58x35 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Helge Högbom (1910–1966)

Antal besøg: 862