ARMBÅNDUR, "Red Sea", Roamer.

ARMBÅNDUR, "Red Sea", Roamer.
2088638. ARMBÅNDUR, "Red Sea", Roamer.

Automatisk. Mørk urskive med pindindekser. Datovisning.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.011