ALDERMAN FYODOR PETROV, SUPPEKOP.

2088047. ALDERMAN FYODOR PETROV, SUPPEKOP.

Sølv, Rusland, stemplet Moskva 1770'erne, garantistempel "AA", med slidt årsstempel "177", smed aktiv 1759-1784, højde 47, diameter 58 mm, vægt 39 gram.

Aldersrelateret slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Aldersrelateret slitage.

Antal besøg: 642