SEKRETÆR, 1800-tallet.

SEKRETÆR, 1800-tallet.
208720. SEKRETÆR, 1800-tallet.

Fineret med valnød. Nedklappelig klap med skuffer bagved. Fire skuffer. Længde 84, bredde 52, højde 94 cm.

Slitage, skader og reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.008