Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
POSTER, Color Lithographic, Cassandre, Nordexpress, Trykt hos Hachard & Cie, Paris. signeret og dateret -35 på tryk.
208719. POSTER, Color Lithographic, Cassandre, Nordexpress, Trykt hos Hachard & Cie, Paris. signeret og dateret -35 på tryk.
Highlighted by our experts
69x99 cm.
Vis hele teksten
vandskadet, krølleskader.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Highlighted by our experts
69x99 cm.
Vis hele teksten
vandskadet, krølleskader.
Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg:
1.395