ÅRHUNDREDE TABEL, anden halvdel af 1800-tallet.

208642. ÅRHUNDREDE TABEL, anden halvdel af 1800-tallet.

Hvidmalet. To dele og forlængerplade. Længde / diameter 126, højde 78 cm. Skivebredde 34 cm.

Ommalet. skivens mesh-tunge på undersiden. Der mangler kiler til indsatsen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.126