BOGSTIGE, Ellen Keys Strand.

BOGSTIGE, Ellen Keys Strand.
2085257. BOGSTIGE, Ellen Keys Strand.

Fyrretræ, signeret, nummereret og dateret Nr. 5 2010 Wanhainen Mjölby. 3-trin, højde ca. 50-141 cm.

Brugsslitage. Pletter. Øverste trin, hjørne med mindre afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.793